+45 59 44 65 77
info@rgh.dk
Sikker mail

Medarbejdere

Lisbeth Wierling Schimmelmann

Partner | Statsautoriseret revisor
lisbeth@rgh.dk

Morten Lund Wilhelmsen

Partner | Statsautoriseret revisor

Mie Drost

Revisor | HD-R
mie@rgh.dk

Jannik Garding

Revisor | HD-R
jannik@rgh.dk

Thomas Grunnet

Revisor | HD-R
thomas@rgh.dk

Naja Baukjær

Revisor | HD-R
naja@rgh.dk

Annette Munksgaard Larsen

Bogholder | regnskabsmedarbejder | Digitaliseringsninja
annette@rgh.dk

Dorthe Helsby

Bogholder
dorthe@rgh.dk

Mads Hadberg

Revisorelev
mads@rgh.dk

Mille Maria Ahlfors

Administrativ medarbejder
mille@rgh.dk

Helene Holst-Jensen

Studentermedhjælper
helene@rgh.dk

Karla

Kontorhund
vov@rgh.dk

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag nyheder fra finansbranchen, tidsfrister og gode historier.

Book et møde og få en gratis konkurrentanalyse

Få en gratis konkurrentanalyse inkl. en hel times gennemgang med en af vores revisorer.
© 2024 RevisorGården | Hjemmeside af MerkurNord
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram