Medarbejdere

Få et godt råd

Book et uforpligtende møde med en af vores revisorer. Vi giver en kop kaffe, tager en snak om din virksomhed og giver dig gode råd med hjem.

Godkendte revisorer og partnere

Lene

Kontakt

Lene Kildegaard

Registreret revisor

lene@rgh.dk

Martin

Kontakt

Martin Skovholm

Registreret revisor HD-R

59 44 65 77

martin@rgh.dk

Morten

Kontakt

Morten Lund Wilhelmsen

Statsautoriseret revisor

59 44 65 77

morten@rgh.dk

Roland

Kontakt

Roland Petersen

Registreret revisor

roland@rgh.dk

Godkendte revisorer

Britt

Kontakt

Britt Steen

Statsautoriseret revisor

59 44 65 77

britt@rgh.dk

Anne Grethe

Kontakt

Anne Grethe Nielsen

Registreret revisor

agn@rgh.dk

Christina

Kontakt

Christina Spahl

Registreret revisor

christina@rgh.dk

Lars

Kontakt

Lars Thomassen

Registreret revisor

lars@rgh.dk

Søren

Kontakt

Søren Østergaard

Registreret revisor, Cand Merc Aud

soe@rgh.dk

Revisorer

Pia

Kontakt

Pia Hansen

Revisor, Cand Merc Aud

pia@rgh.dk

Maria

Kontakt

Maria Fris Jørgensen

Revisor, HD

maria@rgh.dk

Kontakt

Andreas Selmer Skovdal

Revisor

andreas@rgh.dk

Bogholdere og sekretærer

Anne

Kontakt

Anne Bobjerg Larsen

Bogholder

anne@rgh.dk

Bente

Kontakt

Bente Lillelund

Bogholder

bente@rgh.dk

Stine

Kontakt

Stine Andersen

Bogholder

stine@rgh.dk

Charlotte

Kontakt

Charlotte Høj

Bogholder

charlotte@rgh.dk

Kontakt

Sara Faber

Elev

sara@rgh.dk

Kontakt

Tine Bobjerg

Servicemedarbejder

tine@rgh.dk