Medarbejdere

Få et godt råd

Book et uforpligtende møde med en af vores revisorer. Vi giver en kop kaffe, tager en snak om din virksomhed og giver dig gode råd med hjem.

Godkendte revisorer og partnere

Kontakt

Lene Kildegaard

Registreret revisor

lene@rgh.dk

Kontakt

Martin Skovholm

Registreret revisor HD-R

59 44 65 77

martin@rgh.dk

Kontakt

Morten Lund Wilhelmsen

Statsautoriseret revisor

59 44 65 77

morten@rgh.dk

Kontakt

Roland Petersen

Registreret revisor

roland@rgh.dk

Godkendte revisorer

Kontakt

Britt Steen

Statsautoriseret revisor

59 44 65 77

britt@rgh.dk

Kontakt

Anne Grethe Nielsen

Registreret revisor

agn@rgh.dk

Kontakt

Christina Spahl

Registreret revisor

christina@rgh.dk

Kontakt

Lars Thomassen

Registreret revisor

lars@rgh.dk

Kontakt

Søren Østergaard

Registreret revisor, Cand Merc Aud

soe@rgh.dk

Revisorer

Kontakt

Pia Hansen

Revisor, Cand Merc Aud

pia@rgh.dk

Kontakt

Maria Fris Jørgensen

Revisor, HD

maria@rgh.dk

Bogholdere og sekretærer

Kontakt

Anne Bobjerg Larsen

Bogholder

anne@rgh.dk

Kontakt

Bente Lillelund

Bogholder

bente@rgh.dk

Kontakt

Stine Andersen

Bogholder

stine@rgh.dk

Kontakt

Charlotte Høj

Bogholder

charlotte@rgh.dk

Kontakt

Sara Faber

Elev

sara@rgh.dk

Kontakt

Tine Bobjerg

Servicemedarbejder

tine@rgh.dk