Din revisor

Mød vores medarbejdere


Registrerede revisorer og partnere

Lene Kildegaard

Lene Kildegaard

lene@rgh.dk

Martin Skovholm

Martin Skovholm

martin@rgh.dk

Roland Petersen

Roland Petersen

roland@rgh.dk


Statsautoriserede revisorer

Britt Steen

Britt Steen

britt@rgh.dk


Registrerede revisorer

Anne Grethe Nielsen

Anne Grethe Nielsen
agn@rgh.dk

Christina Spahl

Christina Spahl
christina@rgh.dk

Lars Thomassen

Lars Thomassen
lars@rgh.dk


Revisorer

Poul Rasmussen

Poul Rasmussen 
poul@rgh.dk

Pia Hansen

Pia Hansen
pia@rgh.dk

Maria Fris Jørgensen

Maria Fris Jørgensen
maria@rgh.dk

Trine Rasmussen

Trine Rasmussen

trine@rgh.dk


Bogholdere og sekretærer

Anne Bobjerg Larsen

Anne Bobjerg Larsen
anne@rgh.dk

Pia Henriksen

Pia Henriksen
pihe@rgh.dk

Bente Lillelund

Bente Lillelund
bente@rgh.dk

Stine Andersen

Stine Andersen
stine@rgh.dk

Pernille Breinbjerg Henriksen

Pernille Breinbjerg Henriksen
pernille@rgh.dk

Få gode råd med hjem

Book et uforpligtende møde med en af vores revisorer. Vi giver en kop kaffe, tager en snak om din virksomhed og giver dig gode råd med hjem. 

Book møde