Din revisor

Mød vores medarbejdere


Registrerede revisorer og partnere

Lene Kildegaard

Lene Kildegaard

lene@rgh.dk

Martin Skovholm

Martin Skovholm

martin@rgh.dk

Roland Petersen

Roland Petersen

roland@rgh.dk


Statsautoriserede revisorer

Britt Steen

Britt Steen

britt@rgh.dk

Morten Lund Wilhelmsen

Morten Lund Wilhelmsen

morten@rgh.dk


Registrerede revisorer

Anne Grethe Nielsen

Anne Grethe Nielsen
agn@rgh.dk

Christina Spahl

Christina Spahl
christina@rgh.dk

Lars Thomassen

Lars Thomassen
lars@rgh.dk

Søren Østergaard

Søren Østergaard
soe@rgh.dk


Revisorer

Pia Hansen

Pia Hansen
pia@rgh.dk

Maria Fris Jørgensen

Maria Fris Jørgensen
maria@rgh.dk


Bogholdere og sekretærer

Anne Bobjerg Larsen

Anne Bobjerg Larsen
anne@rgh.dk

Eva Kehlet Djurass

Eva Kehlet Djurass
eva@rgh.dk

Bente Lillelund

Bente Lillelund
bente@rgh.dk

Stine Andersen

Stine Andersen
stine@rgh.dk

Charlotte Høj

Charlotte Høj
charlotte@rgh.dk

Få gode råd med hjem

Book et uforpligtende møde med en af vores revisorer. Vi giver en kop kaffe, tager en snak om din virksomhed og giver dig gode råd med hjem. 

Book møde